admin

Stay connected:

Featured Stories:

Maratona e 6-të e TIRANËS

23 tetor 2022 Maratona: Gara triumfuese që Greqia e lashtë...

LOJËRAT OLIMPIKE @Archeovision Festival

Ambasada e Greqisë në Tiranë merr pjesë në European...

Ambasada e Greqisë në Shqipëri mbështet TYJO

Ambasada e Greqisë në Shqipëri mbështet orkestrën e jazz-it...

Konstantinos Argyros në Beer Fest në Korçë

Konstantinos Argyros, një nga këngëtarët më të njohur dhe...

Pogon Race 2022

Gara më e madhe e çiklizmit malor në kufirin mes Greqisë dhe Shqipërisë! Ju ftojmë të vraponi me biçikletë nëpër fshatrat e bukur, piktoreske...

Edicioni i 3-të i DEROPOLI Run

Edicioni i 3-të i DEROPOLI Run – 14 gusht 2022 Gara e vrapit që pëlqyet vjen për të tretin vit në një zonë me bukuri...

FESTIVALI I 2-të NDËRKOMBËTAR I FILMIT TË SHKURTËR

9-12 gusht, Dropull Pas edicionit të parë që u zhvillua vjet dhe pati sukses, Festivali Ndërkombëtar i Filmit të Shkurtër të Dropullit (DIFF) do të...

Duke kënduar me Glykeria

Glykeria vjen për tre koncerte të mrekullueshme në Shqipëri: Pogradec dhe Dervician do të kenë mundësinë të shijojnë performancën unike të këngëtares greke me...

Mesazhi i kryeministrit të Greqisë z. Kyriakos Mitsotakis për nisjen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë me BE-në

I dashur kryeministër, Të dashur qytetarë të Shqipërisë fqinje, Jam i lumtur që marr pjesë në festimet e Konferencës së parë Ndërqeveritare për anëtarësimin e Shqipërisë në BE, një ngjarje me rëndësi të...

DRITA + E VËRTETA

Shijoni rrugëtimin tepër të bukur të pianistit dhe kompozitorit të ri të shumëvlerësuar Stelios Kerasidis, siç shihet në video DRITA + E VËRTETA, që...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Maratona e 6-të e TIRANËS

23 tetor 2022 Maratona: Gara triumfuese që Greqia e lashtë...

LOJËRAT OLIMPIKE @Archeovision Festival

Ambasada e Greqisë në Tiranë merr pjesë në European...

Ambasada e Greqisë në Shqipëri mbështet TYJO

Ambasada e Greqisë në Shqipëri mbështet orkestrën e jazz-it...

Konstantinos Argyros në Beer Fest në Korçë

Konstantinos Argyros, një nga këngëtarët më të njohur dhe...

Pogon Race 2022

Gara më e madhe e çiklizmit malor në kufirin...